Uśmiechnij się

09 sierpnia

Hej kochani!

Jejuu.. jest mi tak strasznie smutno! Rodzice  na nic mi nie pozwalają , wszyscy przyjaciele się odwrócili, moja figura jest taka okropna, nie chce na siebie spojrzeć w lusterku!
Najlepiej jak zniknę i wszystkim będzie najlepiej. Nie jestem nikomu potrzebna, źle się uczę,rodzice cały czas krzyczą , mają jakieś problemy do mnie. Na dodatek wszyscy najbliżsi znajomi mnie zostawili. Czuję się tak okropnie. Przynajmniej jest tyle stron na fb, dzięki który jest mi łatwiej się wypłakać. Mają takie fajne zdjęcia, które opisują mój humor! A piosenki? Gdy tak ich słucham i płacze od razu mi lepiej. Zamykam się w pokoju i tak sobie siedzę cały czas myśląc o tym jacy to ludzie są okropni! 


STOP !!

Ej spokojnie! Spróbuj porozmawiać z rodzicami  i zastanów się nad swoim zachowaniem bo może też nie jest fair.  A przyjaciele? Jeśli cię zostawiają nie tłumacząc nic, nie są ciebie warci!
Nad figurą możemy zawsze popracować. Zamiast marudzić, że to brzuch jest brzydki, uda za grube zacznijmy ćwiczyć. Jeśli zaczniesz będziesz już o wiele dalej od tych, którzy dalej nic nie robią. Nauka? Wystarczy, że posiedzisz trochę dłużej przy książkach niż przy komputerze. Wykształcenie na pewno w przyszłości ci się przyda.
Przestań oglądać smutne zdjęcia i słuchać smętną muzykę. Usuń wszystkie strony, przez które masz gorszy humor! Otwórz drzwi i okna w pokoju i wyjdź do znajomych.  

A najważniejsze? 
PO PROSTU SIĘ UŚMIECHNIJ!

Masz tylko jedne życie i nikt za ciebie go nie przeżyje. Więc chwytaj każdy dzień, ciesz się każda chwilą !

''Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne.. Tylko dziś jest twoje!''

Nie myśl o tym co było, ani o tym co będzie. Dziś jest najważniejsze. Każdy problem jest do rozwiązania kochani ! Pamiętajcie o tym! 

A więc uśmiechnijcie się !!

A dla was uśmiech jest ważny?

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Wiele dający do przemyślenia. Pięknie napisane. Mądrze przedstawiłaś jak radzić sobie z takim trudnościami. Cudny post ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. dokladnie! uśmiech jest dobry na wszystko!

  obserwujemy?:) http://jjustyys.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej !
  Masz bardzo ciekawy blog. Chciałam Cie zaprosić na mój blog. Jeśli tylko chcesz możemy dodać się do obserwowanych. Pozdrawiam http://jusinx.blogspot.com.

  OdpowiedzUsuń
 4. obserwuję:)
  http://jjustyys.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo ważny. 'dzień bez śmiechu to dzień stracony' takie tam moje motto :D

  OdpowiedzUsuń
 6. świetny, motywujący post! :))
  zawsze staram się uśmiechać , grunt to optymizm! :D

  justsayhei.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...