One uniosą cię wysoko do nieba

17 lipcaŚwiat na­leży do ludzi, którzy mają od­wagę marzyć i ry­zyko­wać, aby spełniać swo­je marze­nia. I sta­rają się ro­bić to jak najlepiej. Co by było gdybym nie myślała o przyszłości? Nie zastanawiała się co mogę zrobić ze swoim życiem? Nie snuła  marzeń? Jedni twierdzą, że gdy przestajemy marzyć umieramy. Natomiast inni, gdy nie marzymy, nie robimy sobie nadziei, życie jest proste. Tak, zgadzam się z tym. Życie stanie się proste, szare, nudne, monotonne, ale kto o zdrowych zmysłach chciałby tak żyć. 
Dzięki marzeniom nie stoimy w miejscu. Rozwijamy się, dążymy do ich spełnienia. Pewnie zaraz niektórzy krzykną, że nie wszystkie marzenia są do spełnienia.Może i tak. Niektórych nie spełnisz.Ale zawsze warto próbować, walczyć. Może jesteś na prawdę blisko od spełnienia, kiedy się poddajesz.Walcz do końca!

Tylko pomyśl.Marzysz o czymś. Gdy tylko o tym pomyślisz, pojawia się na twojej twarzy wielki, przeogromny uśmiech.Ale nie zatrzymujesz się tylko na marzeniu. Każdego dnia starasz się, walczysz, często wątpisz,chcesz zrezygnować, ale jednak tego nie robisz. Zaciskasz zęby i brniesz dalej. Na końcu drogi znajduje się to, o czym zawsze marzyłeś.Zdobywasz to. Prawda, że jesteś wtedy bardzo szczęśliwy? Usatysfakcjonowany? Dumny?
Marzenia sprawiają że życie jest cudowne, pełne radości i kolorów. To nic, że czasem się nie udaje. Porażki też są potrzebne w życiu, są doświadczeniami, które niosą naukę w życiu. Nie warto się nimi przejmować. Nie musisz mieć 10 czy 20 marzeń, może być jedno, ale żebyś uparcie do niego dążył!
Czasem fajnie jest nawet tylko pomarzyć. Odbiec od rzeczywistości na chwilę. Zresztą co ja wam będę mówiła, pewnie nie raz marzyliście o czymś. Chce wam tylko powiedzieć że warto. Że warto marzyć i walczyć o ich spełnienie. Dzięki nim uniesiesz się wysoko na niebie. Będziesz szczęśliwy! 


 Kto nie ma od­wa­gi do marzeń, nie będzie miał siły do walki. 

 Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca.

 Wierz w marzenia, bo w nich ukryte są bramy do wieczności.

Wszystkie nasze marzenia mają szansę się spełnić, jeśli mamy odwagę je realizować.A wy marzycie o czymś? :)

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Ja mam wiele marzeń :) Dokładnie, trzeba walczyć do końca :*

  amelia-bloog.blogspot.com
  Zapraszam też na KONKURS! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne słowa <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaka urocza pani ze zdjęcia :3

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

LIKE US ON FACEBOOK

Subscribe