Nowe gatunki ludzi

31 lipcaWraz z powstaniem Ziemii pojawiły się na niej żywe organizmy. Były przeróżne.Z jednych przekształcały się w drugie. Trwało to wiele lat,wieków. Ziemia nieprzerwanie się zmieniała. Pojawili się ludzie, a wraz z nimi pierwsze cywilizacje. Na zarośniętej przeróżną roślinnością kuli ziemskiej, zaczęło się coś dziać. Ludzie tworzyli osady,wycinali lasy,polowali.Tak jak inny byli stworzeniami.Lata mijały. Coś umierało, coś się tworzyło, coś się przekształcało.Wiele się zmieniło. I w wyniku tego, powstało wszystko, co jest teraz.
Naukowcy badali.Odkrywali.Zapisywali. Mamy wiadomości o przeszłości. O tym co było kiedyś.Na Ziemi obecnie istnieje wiele gatunków zwierząt. Gąbki, parzydełkowce, pierścienice,mięczaki, nicienie, stawonogi,płazińce,szkarłupnie, ryby, płazy, gady,ptaki, ssaki itd.Hmm.Wszystko się dzieli.Każdy typ zwierząt ma kilka gatunków.
Chyba najważniejsza istotą na szycie piramidy jest człowiek.O człowieku wiemy wiele, no bo przecież jesteśmy ludźmi. Wiemy jak się zachowujemy, jakie mamy nawyki, co jadamy. W sumie nie wiadomo jeszcze co można powiedzieć.Aaaa! Człowiek też dzieli się na gatunki. Laktoowogetarianizm,laktowegetarianizm,owowegetarianizm,weganizm,witarianizm,frutarianizm,
liquidarianizm,sprautarianizm.
Jednak moim zdaniem można wymienić jeszcze kilka grup...


Ask'owicze
Facebook'owicze
Twitter'owcy
Snap'owicze 
 Instagram'owce 


 Czym odznaczają się te grupy?
"Cały czas siedzę przed komputerem, trzymam telefon, tablet w ręku. I pisze, przeglądam, patrzę. I nic się nie liczy. Nie ważne, że kilka sekund temu sprawdzałam  czy jest coś nowego. Trzeba spojrzeć.I tak ciągle i ciągle.. O i trzeba jeszcze zdjęcie wstawić, pokazać co się robiło przez dzień,bo przecież DZIŚ jeszcze  nic nie dodałam. No i może jakiegoś posta walnąć,że właśnie zjadłam kanapkę, no bo przecież nikt o tym nie wie! No i jeszcze na Asku poproszę ludzi o lajki, bo trzeba mieć fejm! Hy. No i może polubię jeszcze komuś coś , a niech się cieszy. Oooo i na snapie zrobię kilkadziesiąt zdjęć,niech wiedzą jakie mam ciekawe życie! "
 Tak w skrócie.Dlaczego wyróżniłam jeszcze takie grupy? Ludzie się tym żywią. Potrzebują cały czas nowości, informacji ze świata,chcą wiedzieć co dzieje się u innych. Jest to dla nich jak jedzenie. Muszą cały czas być w "sieci", bo w ten sposób żyją, żywią się tym. Na tyle to ich obezwładnia, że nie robią nic po za tym. Nie wychodzą, nie spotykają się z ludźmi. Można powiedzieć, że każdy chodź trochę z nas jest jednym z tych ludzi. Jednak musimy pamiętać,że nie tylko to jest ważne w życiu. Nie można się tylko "żywić", trzeba też wykorzystywać życie, które dostaliśmy. 


A ty kim jesteś?

You Might Also Like

8 komentarze

 1. Osobiście mam Aska, Fejsa i Instagrama, ale jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy, by żebrać o lajki. Dla mnie to szczyt głupoty i czasem mam niezły ubaw z takich "fejmów" :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Osobiście mam Aska, Fejsa i Instagrama, ale jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy, by żebrać o lajki. Dla mnie to szczyt głupoty i czasem mam niezły ubaw z takich "fejmów" :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja dodałabym tu jeszcze blogowicze w końcu część z nas nie wyobraża sobie życia bez bloga i on jest ich obsesją
  Pozdrawiam, Madda
  http://emotions-written-on-carts.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Post daje do myślenia przyznam ja jak na razie mam konta na kilku portalach i niechaj tak zostanie ;)
  ładne zdjęcia

  wana-wanaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Post naprawdę fajny i ciekawy ! Czekam na więcej tego typu :)

  Zapraszam do mnie :)
  KONKURS 100$ NA ZAKUPY W SHEIN!

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie przeraża to, że moja dziesięcioletnia siostra nie potrafi sobie wyobrazić dnia bez komórki i komputera... Ale im bardziej jesteśmy w kontakcie w sieci, tym bardziej ograniczamy kontakt z bliskimi.

  zakredkowana.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...