Nie bój się mówić tego co czujesz

01 lutego


Na pewno wiele razy zdarzyło się, że było Wam przykro.Byliście źli na kogoś kto zachował się tak, jak nie powinien w stosunku do Was lub powiedział coś, co sprawiło wam przykrość.Najpierw udaje najlepszego przyjaciela, a gdy tylko się odwrócisz obgaduje Cię za plecami.Takie informacje zawsze rozchodzą się zazwyczaj bardzo szybko. Jest mało osób, które potrafią trzymać język za zębami. Jednak, gdy już takie informacje do nas dochodzą często spychamy je i nie potrafimy się odezwać, powiedzieć coś do osoby, przez którą nie czujemy się dobrze.


Bywa że czujemy się źle, bo ktoś z bliskich nie okazuje nam uczuć. Często gardzi nami, nigdy nas nie chwali, za to nie szczędzi słów przykrości. W takim momencie powinniśmy powiedzieć : Jest mi przykro, zachowujesz się źle. A co jeśli widzimy, że ktoś się stara,traktuje nas dobrze i wiemy, że kocha? Nie żałujmy nigdy dobrych słów.Każdy z nas ich potrzebuje. Mów" dziękuje, że jesteś, kocham cię. "To nic nie kosztuje, ale dzięki temu potrafimy się porozumieć. Słowa rujnują mury milczenia. Nigdy nie milcz,gdy jest ci przykro, jak chcesz okazać uczucia, przeprosić. Nie zamykajmy się w sobie. Czasem warto wyjaśnić sobie wszystko, powiedzieć to co się czuje,zamiast milczeć.

 A wy mówicie to co czujecie?

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Staram się zawsze mówić to co mam na serduszku :)
  Ładne zdjęcia ^^
  Zapraszam na wczorajszy wieczorny post na http://the-sound-of-your-heart-beating.blogspot.com/2015/02/cause-when-it-all-comes-down-to-end.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Great post and great photos. Love it. I follow you on GFC and Facebook, could you follow back, pls. Kiss

  http://mylovelyfashionbih.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne zdjęcia! :*

  http://patrycjawysowska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. ja od pewnego czasu jestem wylewna, więc mówie jak ktoś zrani moje uczucia:) świetne zdjęcia:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...