Marzenia

23 marca

Hejka wszytskim !
Co u was kochani słychać? U mnie jest okej. Jak widzicie zmienił się bardzo wygląd ! Podoba wam się? 
Strasznie dużo się nad nim napracowałam, najpierw pomagała mi pewna dziewczyna :Ola, ale jednak postanowiłam sama spróbować. Przez ten tydzień nie działo zbyt wiele.Miałam trochę skrócone lekcje i jest okej ! :D 

Ostatnio oglądałam wydarzenia i mówili o Kamilu Stochu. Jak pewnie już wiecie, wygrał Puchar Świata ! Gratuluję mu i jestem dumna, że mamy tak wspaniałych sportowców. 
Kamil zaczynał bardzo wcześnie. Chciał wziąć udział w takich zawodach, uczył się, trenował. I zobaczcie jakie są rezultaty! Od małego dążył do spełniania swoich marzeń, a teraz je spełnia. 

Czemu niektórzy z nas nie potrafią marzyć? 
Wydaje mi się, że zaczynamy od rzeczy wielkich, mamy wielkie marzenia.  Staramy się , a gdy coś nam nie wychodzi poddajemy się. W ten sposób zabijamy swoje marzenia. Owszem możemy mieć duże marzenia, ale uważajmy, bądźmy ostrożni!
Zacznijmy od tych małych. Krok po kroku. Czy słyszeliście o tym, żeby np. jakiś sportowiec zamarzył sobie: o zostanę sobie sportowcem z osiągnięciami  i następnego dnia jest nim? To by było niesamowite, a na świecie było by wiele sportowców. Niestety, aby to osiągnąć trzeba ogromnego wysiłku i wiary w siebie. 

Wiem, że będzie ciężko, ale spróbować każdy może ! Dzięki marzeniom możemy tyle osiągnąć i może być szczęśliwi. Czy warto? 
     Odpowiedź czeka cię na końcu twojej drogi o marzenia


Sama zdecydowałam, że będę walczyć, bo warto. Jak się nie uda, powiem trudno. Przynajmniej się starałam :)Moim obecnym marzeniem jest to, aby dużo osób do mnie tu zaglądało. Pomożecie spełnić moje marzenie ?♥ Zdjęcia z tego tygodnia :

I jak podobają się zdjęcia i wygląd bloga? :)
Macie jakieś marzenia?
Zapraszam do komentowania i obserwowania, postaram się odwdzięczyć :)

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Całkiem niezłe fotki c:
  http://infinitedreamsx3.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo podoba mi się twój blog i chyba zaobserwuję!

  zerknij tu jak będziesz miała czas i weź udział w ankiecie, a może zaobserwujesz? :
  http://imaginethefashionin.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Twój blog wygląda ślicznie! *.* I poza tym jest bardzo ciekawy, będę wpadać tu częściej :))

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...