Zainspirowana czytelniczka

09 października

Czołem wszystkim! Co u was słychać? U mnie bardzo dobrze. Rozpoczął się nowy rok szkolny i mam zamiar wykorzystać go pełną parą. Mam tyle pomysłów i planów, które chce spełnić. Mam nadzieję, że nie skończy się tylko planowaniu :)Blog założyłam 3 lata temu. Ci, którzy są ze mną od początku wiedzą, że miałam wiele wzlotów i upadków. Czasami nie pisałam przez długi czas ale zawsze do tego wracałam. Wyświetleń urosło, i nie powiem, że jest to mała liczba, jestem z niej jak najbardziej dumna.Z obserwatorów trochę mniej, ale mam nadzieję, że niedługo to się zmieni.

Ogólnie, myślę, że jak na siebie osiągnęłam już duży sukces.Ale nie martwcie się to nie ostatni.
Jakiś czas dzięki pewnej osobie, na prawdę uwierzyłam, że moje blogowanie ma jakiś sens. Dostałam bardzo miłą wiadomość. Napisała do mnie Magda, która jest ode mnie starsza i jest mamą. Powiedziała mi że jestem jedną z osób, która pomogła jej w podjęciu decyzji o pisaniu bloga.Nawet nie wiecie jak zrobiło mi się miło! Jedna z lepszych chwil w moim życiu!

Magda prowadzi blog pod adresem madziowy.pl . Czytałam jej posty i uważam, że są świetne.  Bardzo życiowe i refleksyjne, ale nie tylko. Pisze także o domu, gotowaniu i dzieciach. więc myślę, że dla każdego coś się znajdzie. Magda ma talent do pisania i szkoda byłoby to zmarnować. Dlatego zapraszam was  na jej bloga! Na pewno nie pożałujecie mile spędzonego czasu przy czytaniu, a uwierzcie, warto zajrzeć! :)

You Might Also Like

3 komentarze

 1. Bomba :* czekam na jesienne sesje zdjęciowe :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Emilka dziękuję!

  Jaka miła niespodzianka! :)

  Każda osoba, która w pewnym momencie stanie na naszej drodze, staje się swojego rodzaju DAREM, o ile zechcemy to zauważyć :)

  Myślę, że nie jestem jedyną osobą, na którą wpłynęło to co robisz :)

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście, że już duży sukces osiągnęłaś :) Mam nadzieję, że twój blog będzie się coraz lepiej rozwijał :)
  Mój blog - Klik

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...