Pułapka uczuć

13 września

Niedawno będąc w bibliotece natrafiłam na książkę Colleen Hoover pt. "Pułapka uczuć". Wiele o książkach tej autorki słyszałam dlatego postanowiłam ją przeczytać. "Zjadłam ją" w dwa dni. Tak mnie wciągnęła!"Layken skończyła niedawno osiemnaście lat. Zaledwie kilka miesięcy wcześniej niespodziewanie straciła ojca. Wraz z kochającą matką i młodszym bratem postanawiają zostawić za sobą przeszłość w Teksasie, by rozpocząć nowe życie w Michigan. Sprzedają dom, pakują rodzinne pamiątki i wyruszają na północ. Każde z nich z innymi obawami i planami na dalszą przyszłość. Zarówno Lake, jak i Kel nie chcą porzucać szkoły, przyjaciół, wspomnień związanych z ulubionymi miejscami. Boją się tego, co ich czeka prawie dwa tysiące kilometrów od domu. Prawdziwego domu. Julia też się martwi. Mimo to stara się dodać otuchy swoim dzieciom i wesprzeć ich w najtrudniejszych chwilach.
Po przyjeździe na miejsce okazuje się, że już pierwszy kontakt z sąsiedztwem z naprzeciwka zwiastuje poważne zmiany w rodzinnych relacjach. A to dopiero początek niezwykle emocjonalnej, momentami przezabawnej historii losów dwóch rodzin Cohen i Cooperów, w której nikt nie zdaje sobie sprawy, jak ich członkowie staną się sobie bliscy w obliczu śmiertelnej choroby i codziennych problemów."


Moja recenzja  
 Książka na pierwszych stronach nie wydawała się tak bardzo ciekawa, ale było coś w niej, co kazało mi dalej czytać. Wczytywałam się w każdą stronę i wydawała mi się coraz bardziej ciekawa.Śmieszna, zabawna momentami.Ne opowiada o czymś tak bardzo niezwykłym, tylko o dwojgu ludzi, których los stawia sobie na drodze. Rodzi się miłość. Aby być razem muszą pokonać wiele trudności, będzie w tym wiele cierpienia, ale będzie warto. Prosta historia, jednak bardzo wciągająca. Niesamowita. 
Uważam że jak najbardziej jest warta przeczytania. Można spędzić z nią miły wieczór, poranek, południe,co kto woli ;) 

Czytał  ktoś już ją? :)

You Might Also Like

3 komentarze

 1. Brzmi ciekawie, sprawdzę tę pozycję :) Zapraszam http://aiszya.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam ale brzmi ciekawie więc chyba poszukam jej w swojej bibliotece! :)

  W wolnej chwili zapraszam do siebie!
  http://the-fight-for-a-dream.blogspot.com
  Jeśli blog przypadnie Ci do gustu byłoby mi miło gdybyś zaobserwowała.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam, każda książka na początku zawsze wydaję się nudna, a potem... :)

  http://ziiutablog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...