Boże Narodzenie

23 grudnia


 Święta, święta, święta! Trzeba jeszcze posprzątać, zrobić zakupy, kupić prezenty, ubrać choinkę,ozdobić  dom.. no i chyba wszystko.. aaa. A ulepić pierogi? uszka?! Nie wiem czy ze wszystkim zdążę..
Pewnie to wszystko jest wam bardzo dobrze znane.Wszyscy biegają po sklepach, stoją w kolejce, gotują wiele dań.. Trwa świąteczna gorączka.Ja też jej ulegam. Biegam po domu, sprzątam, pomagam mamie przy gotowaniu.
Jednak wiem, ze nie jest to najważniejsze podczas świąt. Jest to czas, który powinniśmy spędzić razem ze swoimi bliskimi, w  wigilię podzielić się opłatkiem, uśmiechnąć się szczerze  i złożyć sobie życzenia. Kto wie, może dla kogoś będzie to moment pojednania się, wybaczenia sobie.
Święta Bożego Narodzenia trwają tylko dwa dni, ale nie oznacza to, ze tylko wtedy mamy być  dla siebie mili, serdeczni, nie udając niczego.Pamiętajmy,że każdy dzień jest dobrym dniem by być dla siebie dobrym i się pogodzić.Z okazji  Bożego Narodzenia pragnę Wam życzyć świąt, spędzonych w gronie rodzinnym  
oraz atmosfery  przepełnionej miłością i dobrocią.Aby problemy dnia codziennego choć na chwile opuściły wasze głowy i na twarzy pojawił się uśmiech.  Życzę Wam smacznych potraw podczas Wigilijnej kolacji oraz prezentów od Mikołaja!

Wesołych Świąt!

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Również życzę Wesołych Świąt, bardzo ładny wpis. Może zechcesz wpaść do mnie? Zapraszam http://alleksiss.blogspot.com/2014/12/one-day-before-eve-dzien-dobry-albo.html#comment-form ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczne zdjęcia. chciałabym Cie zaprosić do siebie, właśnie założyłam bloga :)
  obserwuję, buziaki x
  saydonut.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne zdjęcia, a co do świąt to święta, święta... i czas wyprzedaży! :)

  Serdecznie zapraszam na mój blog- klik!

  OdpowiedzUsuń
 4. ...i po świętach, teraz do Sylwestra :D

  OdpowiedzUsuń
 5. urocza mikołajka!
  http://dorey-doorey.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. ale ty jesteś śliczne :3
  i po świętach teraz jeszcze czekam na sylwestra :D
  zapraszam
  kadziaa.blogspot.com/?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

LIKE US ON FACEBOOK

Subscribe