Book my drug

18 lutego

Hello.
 Witam wszystkich!  Co u was słychać? Ja wypoczywam, bo mam ferie ! Jest tak bardzo miło. Chyba bardzo potrzebowałam takiego odpoczynku ;)
W niedzielę byłam na meczu AZS Politechniki Warszawskiej, która przegrała ze Skrą - 3:0. Dzień był bardzo fajny i będę go miło wspomniała. Już początek ferii zapowiadał się bardzo obiecująco, jednak do końca nie wyszło. Za to jestem szczególnie zadowolona z tego, że w piątek wypożyczyłam książki i już są przeczytane! Tak bardzo nie mogłam im się oprzeć !
I właśnie dziś przychodzę do was z notką o książkach.
Chciałabym zachęcić wszystkich do czytania.Książki nie są naszymi wrogami, wręcz przeciwnie! Pragną, abyśmy wzięli je w ręce i z ciekawością zaczęli czytać.Zauważyłam, że coraz mniej osób do nich zagląda, a to właśnie dzięki nim wzbogaca się nasze słownictwo, mamy lepszą ortografię i mniej się jąkamy.
Zastanawiam się  dlaczego maleje zapotrzebowanie książek i wydaje mi się że większości nie chce się czytać i wolą posiedzieć przy komputerze.

Czym jest dla mnie książka? Moim przyjacielem. Gdy czytam, zapominam o tym co dzieje się naokoło, o problemach i czuje się lepiej. Uwielbiam czytać wszystkie historię ale chyba najbardziej miłosne.Uwielbiam płakać i się śmiać. Gdyby nie książki nie miałabym takiej wyobraźni jak teraz ;)

Mam dla was propozycję książki, moim zdaniem świetna !!

                                                                               cz. I


Niektóre sekrety nie powinny być zachowywane…
Jeszcze trzy miesiące temu życie Camelii było całkiem zwyczajne: miała przyzwoite oceny, niezłe relacje z rodzicami i fajną pracę. Jednak gdy tajemniczy Ben rozpoczyna naukę w jej liceum, przestaje być nudno.
Wszyscy wierzą, że Ben przyczynił się do śmierci byłej dziewczyny i unikają go. Wszyscy, oprócz Camelii. Dziewczyna nie chce wierzyć plotkom. Czuje dziwną fascynację Benem. Wkrótce zaczyna odbierać tajemnicze telefony i dostawać listy z pogróżkami. Ben twierdzi, że Camelii grozi niebezpieczeństwo — lecz czy można mu zaufać? Dziewczyna wie, że chłopak coś ukrywa… Ale nie on jeden ma tajemnicę.                                                                            cz. II

 Ubiegłej jesieni Camelia zakochała się w tajemniczym Benie, który posiadał niezwykłą umiejętność przewidywania przyszłości poprzez dotyk. Jednak gdy stali się sobie naprawdę bliscy, chłopak niespodziewanie wyjechał. Załamana dziewczyna poświęciła ostatnie miesiące na zgłębianie jego tajemnic i zaczęła doświadczać niezwykłych rzeczy. Czy umiejętności ukochanego mogły przenieść się na nią?Po powrocie Bena wszystko jest inaczej. Mimo niezaprzeczalnej chemii między nimi chłopak pozostaje nieprzystępny. Tymczasem w życiu dziewczyny pojawia się Adam, nowy kolega z pracy, wyraźnie nią zainteresowany...Wkrótce Camelia znowu zaczyna otrzymywać złowrogie ostrzeżenia. Ktoś kłamie i to Camelia musi odkryć kto. Zanim będzie za późno.


Moim zdaniem książka jest fantastyczna, tak wiem powtarzam się. Bardzo ją polubiłam i żałuje, że już ją przeczytałam. Niosła ze sobą tyle emocji. Gdy ona płakała ja płakałam razem z nią, gdy się bała, ja także się bałam, gdy się cieszyła, też byłam zadowolona. W jednej chwili nawet się zdenerwowałam, bo nie wiedziałam czy będzie tak jak chce :D  Zachęcam kochani !!Książki nie gryzą ! :D


Jaką książkę lubicie najbardziej? Może ktoś już ją czytał ?

A ja lecę <33

You Might Also Like

2 komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...