New Year

04 stycznia

Hello. Minął 2013 r. Żegnałam go z uśmiechem na twarzy. Mam nadzieję, że ten rok będzie o wiele lepszy od tego.Jest przepełniony wieloma pomysłami i planami na przyszłość, które chcę zrealizować. Napiszę o nich w następnym poście. Sylwestra spędziłam razem z siostrami. Było bardzo fajnie i mam z niego miłe wspomnienia. A o to zdjęcia :)

WAZON W ostatnim czasie wykonałam wazon. Mam nadzieję, że ten pomysł komuś się spodoba. Jak go wykonać? Potrzebny nam będzie: duży słoik (zależy to w głównej mierze od was, jaki będziecie chcieli mieć kształt tego wazonu), biała bibuła, taśma dwustronna, farba (kolor zależy od was), brokat w proszku (kolor zależy od was). Zaczynamy od pocięcia bibuły na średniej szerokości paski. Potem zaczynamy ją zwijać tak ja na zdjęciu
Potem słoik obklejamy taśmą dwustronną tak, aby nasze paski się trzymały. Następnie przygotowane paski przyklejamy poziomo dookoła słoika. Wybieramy kolor farby, którym chcemy pomalować. Gdy pomalujemy nie czekamy aż wyschnie tylko od razu posypujemy brokatem. Tak wygląda mój gotowy wazon :
Jeśli nie chcecie posypywać brokatem możecie namalować coś na nim. I żegnam Was dziś ;)

You Might Also Like

2 komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...